Стоматологія

В стоматологічному кабінеті нашого центру використовується найсучасніша стоматологічна установка «Галлант-TL», яка відповідає всім санітарно-гігієнічним і європейським стандартам, стоматологічний мікроскоп та лампа Вeyond polus для відбілювання зубів.

Використання мікроскопу під час лікування зубів гарантує успішне лікування навіть у найбезнадійніших випадках.

Стоматологічний мікроскоп дає збільшення об’єкту до 30-ти раз, що дозволяє побачити найдрібніші деталі кореневого каналу, доставати зламані інструменти, якісно пломбувати канали.

З використанням стоматологічного мікроскопу лікарями “Центру сімейної медицини” здійснюється найсучасніша та найдосконаліша технологія пломбування зубних каналів. Оптична техніка дає можливість краще контролювати чистоту стінок каналів і якість їх заповнення.

У «Центрі сімейної медицини» Вам нададуть безкоштовну консультацію, перевірять стан здорових і раніше лікованих зубів з стоматологічним мікроскопом та складуть індивідуальний план лікування. Спеціалісти «Центру сімейної медицини» мають гарний досвід в області первинної та повторної ендодонтії та терапевтичної стоматології.

Детальніше: https://www.centrmed.com/treatment/detail.php?ID=49931

Радіохвильова терапія на апараті "Сургітрон"

Застосовується атравматична методика розрізу і коагуляції м`яких тканин без післяопераційного болю та ураження тканин.

Проводиться без тиску, зводячи до мінімуму механічні та термічні ушкодження. Переваги методу:

Не утворюється чорний струп, так як не проходить обвуглення тканин;

Немає значних раневих виділень;

Немає потреби додаткової обробки шийки матки для покращення репарації, загоєння проходить під плівкою, яка відділяється на 7- 8 добу.

Об`єм оперативних втручань:

  • Видалення і фульгурація кондилом вульви, вагіни і перианальної області;
  • Видалення папілом екстрагенітальної області та шкіри;
  • Біопсія шийки матки;
  • Коагуляція ерозії шийки матки після біопсії;
  • Видалення поліпів цервікального каналу і розсічення синеній вульви. Операція проходить дуже швидко в амбулаторних умовах, не призводить до утворення грубого струпа, скорочує терміни епітелізації, ускладнення мінімальні, зменшується потреба в обезболенні препаратами, скорочується час післяопераційного відновлення.

Детальіше: https://www.centrmed.com/treatment/detail.php?ID=468

Фітотерапія (лікування фітокомпозиціями)

Лікування травами (фітотерапія) — одна із провідних ланок народної медицини. Фітопрепарати — це лікарські засоби, що отримуються виключно з рослинної сировини, трав, цілої рослини або її екстракту.Грамотно скласти збір трав може лише лікар — фахівець з фітотерапії. У багатьох випадках досягти повного ефекту можна тільки при поєднанні медикаментозного лікування з лікуванням травами. Лікарські трави попереджають і усувають ускладнення при прийомі антибіотиків, гормонів і хіміопрепаратів.

Фітотерапія ефективна при лікуванні бронхіальної астми, гіпертонії, серцевої недостатності, виразки шлунку і дванадцятипалої кишки, хронічної пневмонії і цілого ряду інших важких «невиліковних» хвороб. Лікарські трави не тільки зупиняють, але і надають зворотнього розвитку запаленню на будь-якій стадії аж до стадії некрозу. При цьому лікування травами в народній медицині не завдає шкоди організму, а тільки дає одужання при важких обширних опіках, пораненнях, травмах, інфаркті міокарда, інсульті, гострому маститі, пієлонефриті, сепсисі.

Виготовлені з лікарських трав фітопрепарати мають свої характерні особливості: поступовий, повільний розвиток терапевтичного ефекту, м'яка, помірна дія, як правило, тільки пероральне введення або зовнішнє застосування. Вказані характеристики є тим чинником, який визначає показання для застосування фітотерапії: лікування і профілактика загострень хронічних захворювань, захворювання серцево-судинної системи, органів дихання і травлення, печінки, жовчних проток, нирок, сечовивідних шляхів і ін. Добрі результати лікування травами дає як метод відновлювальної терапії після перенесених захворювань. Зазвичай при використанні лікарських трав поліпшення настає буквально через декілька днів, але при хронічних захворюваннях стійкий ефект досягається тільки при тривалому і регулярному лікуванні.

Із різних причин люди звертаються до нашого медичного центру. Але головна причина одна: бажання одужати, зцілитися, повернути собі втрачене здоров'я, а отже, знову радіти життю, мати змогу більше сил і енергії віддавати рідним та близьким, здійснювати свої мрії... І ми ніколи не відмовляємо, уважно вислуховуємо, розпитуємо, оглядаємо хворого та призначаємо лікування. І люди одужують, знову ведуть активне життя, часто у них зникають ті хвороби, які сучасна медицина вважає невиліковними!

Детальніше: https://www.centrmed.com/treatment/detail.php?ID=62

Грязелікування

Фізіологічна дія грязі:

Основні чинники дії грязі: температурний, механічний, хімічний. Під впливом температурного чинника покращується кровообіг, підвищується температура, активізуються обмінні процеси. Максимальна температура грязі при лікуванні +44 С°. Механічний чинник впливу є максимальний при проведенні загальних грязевих процедур. При аплікаційному впливі значення його зменшується.

Під вливом грязелікування:

  • стимулюється функція ендокринних залоз;
  • активізується імунологічна реактивність;
  • нормалізуються окисно-відновлювальні процеси;
  • покращується тканинне дихання;
  • підвищуються резервні можливості глюкокортикоїдної функції наднирників та симпатико-адреналової системи.

Відома бактерицидна та бактеріологічна дія сульфідних грязей. У пелоїдлікуванні застосовують грязеві припарки (мішечки, наповнені гряззю), грязеві компреси, аплікації, розтирання, ванни, ректальні та вагінальні тампони. Відома практика застосування методик електогрязелікування, пелоїдфонотерапії та ін.

Сумісність та несумісність процедур при грязелікуванні

Загальне грязелікування недоцільно призначати одночасно з бальнеологічними та іншими процедурами низьких температур; загальне грязелікування несумісне з загальною діатермією, УВЧ, СВЧ, загальними сонячними ваннами.

Сумісні з грязелікуванням такі процедури, як гальванізація, електрофорез ліків, місцеве УФО, ультразвук, СМТ, ДДТ, місцевий д'Арсонваль. Перелічені процедури необхідно відпускати через 3-4 години після грязелікування. Масаж, ЛФК, оксігенотерапію доцільно застосовувати безпосередньо після прийому грязевої процедури. Сумісне грязелікування з рефлексотерапією, гомеопатією. Електрогрязелікування, місцеві грязеві процедури можуть бути сумісні в один день з усіма видами бальнеологічних процедур (крім холодових навантажень) та електрофізіотерапії.

Детальніше: https://www.centrmed.com/treatment/detail.php?ID=61

Гірудотерапія (лікування п'явками)

Нині п'явок використовують у кардіології, офтальмології, дерматології, хірургії, гінекології, урології, неврології тощо. П'явками можна успішно лікувати варикозне розширення вен, тромбофлебіти, атеросклероз, гіпертонію, стенокардію, інфаркт міокарда, геморой, виразку, гастрит, гепатити, цироз, панкреатит, цукровий діабет (на ранніх стадіях), фурункульоз, абсцеси, сепсис, мастит, хвороби шкіри, легень (бронхіти, бронхіальну астму та ін.), мігрені, глаукому, гайморити, неврити, гінекологічні захворювання (аднексит, сальпінгоовофорит та ін.), простатит, безпліддя (у жінок і у чоловіків).

Головне багатство п'явки — слина. Дотепер її склад вивчений не до кінця. За сеанс п'явка вводить понад 100 біологічно активних речовин. Вони мають протизапальну дію, активізують капілярний кровообіг, поліпшують постачання тканин киснем, запобігають тромбоутворенню та розчиняють свіжі тромби. Як наслідок, зникають серцеві болі, набряки, поліпшується кровообіг головного мозку. А завдяки одному з ферментів цієї міні-фабрики — гіалуронідазі — біологічно активні речовини здатні проникнути в тканину на глибину 10 см.

Ось така вона, п'явка, — природний оздоровчий шприц.

Гірудотерапія для лікування целюліту

 Целюліт — це своєрідний "застій", утворення якого пов'язано  з порушенням мікроциркуляції крові. Гірудотерапія покращує процеси циркуляції крові, лімфи і енергії. Речовини, що містяться у слині п'явки, усувають спазми судин та за рахунок випитої крові ліквідовують застійні процеси; прискорюється лімфо- та кровообіг. А також дуже важливим є виявлення в слині п'явки ліполітичних ферментів — речовин, що сприяють розщепленню жирів і виведенню їх із організму природніми шляхами та зниженню рівня холестерину.

Ожиріння

Ожиріння є скоріше симптомом, ніж окремим захворюванням, і являє собою гетерогенну групу близьких станів, які зумовлені ендокринною недостатністю разом із порушенням неперервної послідовності енергоперистальтичної хвилі в ШКТ (шлунково-кишковому тракті), що підтверджується характерним комплексом супутніх захворювань ШКТ у даної категорії людей.

Лікувальна тактика орієнтується на дві позиції:

  • відновлення ендокриного статусу п'явками як через енергосистему, так і прямим впливом на залози внутрішньої секреції;
  • відновлення послідовності неперервних енергоперистальтичних хвиль в ШКТ за допомогою ручного обдавлювання органів черевної порожнини.

Цукровий діабет

Цукровий діабет характеризується змінами обміну основних енергетичних речовин (вуглеводи, жири, білки) і супроводжується  первинними або вторинними порушеннями секреції різних гормонів (інсулін, глюкагон, катехоламіни, гормон росту та кортизол) і/або чутливості до них, що вказує на зацікавленість усієї нейроендокриної системи — від гіпоталамуса до кори наднирників  і підшлункової залози — в формуванні абсолютної чи відносної недостатності інсуліну. Серед основних факторів, які зумовлюють діабет, найчастіше вказується спадковість, автоімунні процеси, вірусні інфекції та харчування. Комплексна терапія базується на основі  універсальної програми оздоровлення. Ставлять п'явки на 3-тю чакру, куприк (1-ша чакра), 2-гу чакру. Крім загального оздоровлення організму приділяється увага підшлунковій залозі: мануальна терапія живота, вакуумна терапія, розвантажувально-дієтична терапія після нормалізації рівня цукру у крові. Уже після 2-3-го сеансу комплексної гірудотерапії у хворих з діабетом відзначається зниження рівня цукру в крові. Інсулінозалежні форми діабету більш торпедні, але і у цих випадках можна досягти успіху, якщо до мануальної і гірудотерапії інтенсивно підключити енергомасаж підшлункової залози на фоні гепаринізації в мікродозах.

Детальніше: https://www.centrmed.com/treatment/detail.php?ID=57

Масаж

Пропонуємо усім клієнтам масаж, тобто активний метод оздоровлення та лікування відомий з давніх часів. Ви можете замовити у нас загальний масаж (усього тіла), котрий допоможе Вам розслабитись, позбутись стресу та напруги, покращити кровообіг, вирішити безліч проблем із хребтом та покращити роботу різних систем і органів. Це один з найкращих способів зберегти своє тіло здоровим та красивим.

Дія загального масажу:

  • Ефективний при високому фізичному навантаженні, знімає втому;
  • Сприяє відновленню травмованих тканини;
  • виведення продуктів розпаду і очищення Вашого організму від шлаків;
  • Покращує кровообігу та еластичності тканин;
  • Прискорює виведення продуктів обміну та виведенню шлаків;
  • Знімає головний біль, стрес та розумове навантаження. 
  • Загальний масаж дозволяє очистити та омолодити шкіру, позбавити від відмерлих клітин епідермісу та підвищити її тонус;
  • Знімає чи зменшує венозний застій, прискорює капілярний кровообіг, підвищує тонус судин, що підвищує функціональний стан всього організму та позбавляє від запалень та набряків;
  • Значно покращуються функції центральної та периферійної нервових систем.

Локальний масаж

Проводиться масаж окремої ділянки: спини, ніг, стоп, стегон, рук, кистей, живота, грудної клітини, шиї, голови обличчя. 

Антицелюлітний масаж

Це масаж, при проведенні якого Вам не вдасться розслабитись та заснути, адже часто під час процедури виникають болісні відчуття, які залежать від ступеню целюліту та загальної тренованості Вашого тіла. Ви зможете відчути креатуру після даного масажу, що призведе до більш болісних відчуттів на наступному сеансі. У декого навіть з’являються синці, проте повірте результат цього вартий. 

Протипоказання до такого масажу:

  • наявність набряків і запалень на шкірі;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • наявність тромбів у судинах;
  • варикозне розширення вен на ділянці проведення апаратного вакуумного масажу;
  • порушення функцій опорно-рухового апарату.

Медовий масаж

З давніх часів мед використовують в косметології для збереження краси і здоров'я. Лікувальному ефекту меду сприяють склад цукрів, мінеральні речовини, мікроелементи, вітаміни, ферменти, біологічно активні речовини. Висока біологічна активність продуктів бджільництва робить їх незамінною складовою частиною багатьох косметичних засобів.

Медовий масаж базується на взаємодії шкіри, меду та рук масажиста. Цей вид масажу має потужний антистресовий ефект і є відмінним методом підтримки ідеальної форми в умовах перевантажень. Він дуже легко та швидко знімає втому, наповнює свіжістю, легкістю, бореться з безсонням та має ефективну дію при остеохондрозі, вегето-судинній дистонії та артрозі.

Після цієї процедури Ваша шкіра стане пружною, шовковистою, будуть розгладжені підшкірні ущільнення, прибереться в’ялість, розтяжки та целюлітні сліди, покращиться загальний стан організму. Дуже часто цей масаж використовують для зниження ваги, для боротьби з недосконалою фігурою, відновлення тонуси м’язів, покращення кровообігу та обміну речовин в організмі.

Баночний масаж

За допомогою масажу медичними банками можна вилікувати багато захворювань. Даний масаж ще називають вакуумним, оскільки під час постановки банки на шкіру, всередині формується вакуум і кровообіг істотно поліпшується. Особливо на тій ділянці шкірного покриву, який знаходиться під банкою.

При впливі баночного масажу відбувається поліпшення кровообігу, а ще поліпшується периферична циркуляція лімфи, дихання шкірного покриву. Тонус м'язів значно підвищується, легко відходить мокротиння у разі бронхіту, пневмонії, а ще в рази посилюються захисні сили.

Масаж сприяє зменшенню набряків тканини, прискорює лімфоотток від внутрішніх органів, знімає запальні процеси. У результаті досліджень було визначено, що застосування даного масажу сприяє продукуванню біологічно активних речовин, а саме ензимів. Вони добре стимулюють обмінні, а так само відновні процеси і виводять токсини, що накопичилися з організму людини.

Давно помічено, що баночний масаж допомагає позбавити від целюліту і прибрати відкладення жиру в області сідниць і стегон. 

Дитячий масаж

На організм дитини дитячий масаж надає найбільш сприятливий, різносторонній вплив. Його проводять з гігієнічною та профілактичною метою, а також коли є відхилення у фізичному розвитку та стані здоров'я дитини.

Масаж позитивно впливає на тіло дитини, за допомогою масажу можна покращити роботу внутрішніх органів і функціональних систем. Масаж для дитини сприяє стимулюванню розвитку і розслабленню м'яких тканин, а також дозволяє швидко виявити будь-які напруження м'язів тіла або місце гострого дискомфорту чи ригідності (нерухомості)

Також масаж успішно використовується  при таких проблемах як: кишкові коліки, м'язовий гіпертонус (ним страждає великий відсоток немовлят), і гіпотонус.

Масаж внутрішніх органів

Масаж внутрішніх органів через передню стінку живота – дозволяє: зняти спазми з жовчовивідних протоків, жовчного міхура, печінки, підшлункової залози, сечовивідних шляхів, відновити крово- й лімфообіг в органах і колоорганних просторах, зняти інтоксикацію в шлунково-кишковому тракті, за рахунок чого зникає багато патологій організму.

У системі вісцеральної терапії немає визначення «хвороба», а лише існує поняття – функціональне ослаблення органів. Такий підхід становить інтерес для будь-якої людини, як хворої, так і здорової.

Класичний масаж обличчя

Допомагає підтримувати загальний тонус м'язів обличчя, гарний стан шкіри (підвищує тонус і пружність шкіри), зняти втому. За рахунок масажу надовго зберігається ефект «підтягнутого» контуру обличчя і рівний, привабливий рельєф. Масаж допомагає впоратись з такими проблемами як друге підборіддя, опущення куточків губ, обвислі щоки, мішки та синці під очима, виражені носогубні складки, зморшки навколо очей і інші ознаки старіння. 

Детальніше: https://www.centrmed.com/treatment/detail.php?ID=46